Menas. Kultūra. Laisvalaikis
Publikuota: 2019 m. 24 lapkričio d. 13:24
Juozo Statkevičiaus madų pristatymas

Eiti į Juozo Statkevičiaus madų pristatymą, kai minime Eimunto Nekrošiaus mirties metines, atrodė neįmanoma, bet pervėrė jausmas, kad teatras nesustoja net tuomet, kai mes patys laidojame savo artimiausius žmones. Aktoriai scenoje vaidina net tą vakarą, kai dieną būna palaidoję artimą. Teatro žmonės dažnai nespėja pasiekti namų, kai, būdami kitame žemyne, išgirsta apie baisią nelaimę. Juozą Statkevičių laikau pačiu tikriausiu teatro žmogumi, kuris per paskutinius tris dešimtmečius sukūrė kelis tūkstančius teatrinių kostiumų pačių įvairiausių žanrų spektakliuose, pačių įvairiausių režisierių kūriniuose. Daugiau skaitykite čia.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.

Užsiprenumeruokite ir gaukite aktualiausius bei populiariausius straipsnius meno, kultūros ir laisvalaikio temomis tiesiai į savo el. pašto dėžutę!