Menas. Kultūra. Laisvalaikis
Publikuota: 2019 m. 23 kovo d. 20:29
Ledynų nacionalinis parkas: paskutiniai pasimatymai su ledynais Argentinoje

Beveik pusė pasaulio ledynų ploto – tiek užima Ledynų nacionalinio parko (Los Glaciares National Park) ledynai Argentinoje (sąrašo numeris UNESCO vertybių sąraše: 145). Dar visai neseniai nuolatos augę 356 parko ledynai dėl klimato kaitos šiandien traukiasi ir vilioja turistus ne tik savo melsva didybe, bet ir savotišku „liūdesio šou“:  laikas nuo laiko ledynų dalys atsiskiria ir krenta į ledynus supančius ežerus, sukurdamos įspūdingą reginį. Nepaprasta gamtos didybė – šiais keliais žodžiais galima apibūdinti tai, ką pamatysite Ledynų nacionaliniame parke, įsikūrusiame Pietvakarių Patagonijoje, visai šalia Čilės sienos.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.

Užsiprenumeruokite ir gaukite aktualiausius bei populiariausius straipsnius meno, kultūros ir laisvalaikio temomis tiesiai į savo el. pašto dėžutę!