Menas. Kultūra. Laisvalaikis
Publikuota: 2018 m. 20 spalio d. 21:22
Trečioji parodos „Menas interjerui ‘18“ diena: susitikimų su autoriais maratonas

Trečiąją dieną visi parodos „Menas interjerui ‘18“ svečiai galėjo pamatyti ir išgirsti devynis gerai žinomus Lietuvos meno ir kultūros atstovus: tapytojus Žygimantą Augustiną, Loretą ir Ričardą Zdanavičius, Ričardą Nemeikšį, Miglę Kosinskaitę, Editą Suchockytę, grafikus Mikalojų Povilą Vilutį, Gerardą Šlektavičių, tekstilininkę Danguolę Brogienę. „Vilniaus aukciono“ vadovė dr. Simona Makselienė taip pat pristatė tapytojus Joną Čeponį ir Leoną Liną Katiną. Pokalbius su kūrėjais moderavo parodos kuratorė, menotyrininkė dr. R. Rachlevičiūtė ir menotyrininkas, meno vadybininkas Tomas Ivanauskas.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.

Užsiprenumeruokite ir gaukite aktualiausius bei populiariausius straipsnius meno, kultūros ir laisvalaikio temomis tiesiai į savo el. pašto dėžutę!