Menas. Kultūra. Laisvalaikis
Publikuota: 2023 m. 19 sausio d. 16:50
„This is Vilnius“ – A. Vasilenko kuriamas Vilniaus portretas

A. Vasilenko projektas „This is Vilnius“ – tai siekis sukurti Vilniaus, kaip daugialypio ir nuolat kintančio miesto, portretą.  Nors autoriaus fotografijose daugiausia dėmesio skiriama architektūrai, urbanistiniams peizažams ir statiškoms kompozicijoms, jo fotografijose nebelieka hierarchinės skirties tarp miesto centro ir periferijos nei geografine, nei politine prasme.

Nors Vilnius A. Vasilenko fotografijose nuolat besikeičiantis, tačiau jis tiek pat asmeniškas, kiek ir universalus, o jo apibrėžtis ir iš to išplaukianti romantika, humoras ar melancholija priklausoma ne tik nuo ilgalaikių socialinių ir kultūrinių pokyčių, bet ir nuo kasdienio individualaus miesto patyrimo ir sezonų kaitos. Andrejus Vasilenko (g. 1985) – lietuvių fotografas, šiuo metu gyvenantis ir kuriantis Vilniuje. Projektą „This is Vilnius“ A. Vasilenko pradėjo 2014 m. ir tęsia iki šiol.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.

Užsiprenumeruokite ir gaukite aktualiausius bei populiariausius straipsnius meno, kultūros ir laisvalaikio temomis tiesiai į savo el. pašto dėžutę!