Menas. Kultūra. Laisvalaikis
Publikuota: 2023 m. 25 sausio d. 00:00
Vilniaus performanso meno bienalės debiutas: menininkė Emilija Škarnulytė panardino žiūrovus į garsų, muzikos ir šviesų vandenyną

2023 m. sausio 23 d. vakarą Nacionaliniame operos ir baleto teatre įvyko įvadinis Vilniaus performanso meno bienalės renginys – Emilijos Škarnulytės kūrinys „Afotiją“. Pasaulyje garsėjanti lietuvių menininkė savo projektuose kalba apie vandenyną, grasinantį po vandeniu panardinti kai kuriuos miestus. Savo kūrinį „Afotija“ ji įkurdina Nacionaliniame operos ir baleto teatre ir kartu su žiūrovais svarsto, kaip jis veikia pastatą, kaip nyksta nusistovėję ritualai, keičiasi apšvietimas. Teatro šviestuvai šį vakarą neskleidžia šviesos – patys apšviesti iš apačios jie primena vandenyje panardintus augalus ar koralus. Kviečiame apžiūrėti renginio fotogaleriją.

 

Daugiau apie renginį galite skaityti čia.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.

Užsiprenumeruokite ir gaukite aktualiausius bei populiariausius straipsnius meno, kultūros ir laisvalaikio temomis tiesiai į savo el. pašto dėžutę!