Menas. Kultūra. Laisvalaikis
Publikuota: 2021 m. 5 gegužės d. 10:47
1657–1658 metų maro epidemija ir kitos likimo rykštės Vilniui

Kas Lietuvoje siaučiant marui iš Vilniaus pabėgo pirmieji? Kokių priemonių pandemijai suvaldyti ėmėsi miestas ir kodėl tuo metu Vilniaus budelis dirbo daugiau nei bet kada anksčiau? 1657–1658 metų maras ir kitos likimo rykštės prisimenamos animacijoje. Daugiau skaitykite čia.

 

Šis video pasakojimas originaliai publikuotas kaip Vilniaus universiteto projekto „Orbis Lituaniae“ dalis. Daugiau video pasakojimų apie Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės (LDK) istoriją, jos gyventojų kasdienybę, iššūkius ir atradimus rasite čia. Vilniaus Universiteto parengtai informacijai taikoma CC BY licencija.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.

Užsiprenumeruokite ir gaukite aktualiausius bei populiariausius straipsnius meno, kultūros ir laisvalaikio temomis tiesiai į savo el. pašto dėžutę!