Menas. Kultūra. Laisvalaikis
Publikuota: 2021 m. 17 kovo d. 18:19
Pokyliai senajame Vilniuje: be šokių ir fejerverkų – nė iš vietos

Kaip LDK laikais atrodė Vilniaus elito rengiamos puotos? Kokioje šiandien vilniečiams puikiai pažįstamoje vietoje vykdavo itin prašmatnūs pokyliai? Kokias progas mėgo minėti didikai ir kokiais įmantriais patiekalais jie stebindavo savo svečius? Apie visa tai pasakojama animacijoje.

 

Šis video pasakojimas originaliai publikuotas kaip Vilniaus universiteto projekto „Orbis Lituaniae“ dalis. Daugiau video pasakojimų apie Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės (LDK) istoriją, jos gyventojų kasdienybę, iššūkius ir atradimus rasite čia. Vilniaus Universiteto parengtai informacijai taikoma CC BY licencija.

 

 

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.

Užsiprenumeruokite ir gaukite aktualiausius bei populiariausius straipsnius meno, kultūros ir laisvalaikio temomis tiesiai į savo el. pašto dėžutę!