Menas. Kultūra. Laisvalaikis
Publikuota: 2021 m. 12 gegužės d. 12:56
Vilniaus istorijos: Ką valgė garsiausia LDK moteris?

Kaip atrodė Valdovų Rūmų ponų valgiaraštis? Kodėl ant didikų stalų mėsos kartais nebūdavo net pusmetį? Koks buvo mėgstamiausias Barboros Radvilaitės patiekalas? Apie visa tai pasakojama animacijoje. Daugiau apie Barboros Radvilaitės mitybos ypatumus ir LDK virtuvę skaitykite čia.

 

Šis video pasakojimas originaliai publikuotas kaip Vilniaus universiteto projekto „Orbis Lituaniae“ dalis. Daugiau video pasakojimų apie Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės (LDK) istoriją, jos gyventojų kasdienybę, iššūkius ir atradimus rasite čia. Vilniaus Universiteto parengtai informacijai taikoma CC BY licencija.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.

Užsiprenumeruokite ir gaukite aktualiausius bei populiariausius straipsnius meno, kultūros ir laisvalaikio temomis tiesiai į savo el. pašto dėžutę!