Menas. Kultūra. Laisvalaikis
Publikuota: 2021 m. 16 birželio d. 15:01
Vilniaus istorijos: Ponas Rupertas Finkas, jo alembikas ir Vilniaus vaistinės

Rupertas Finkas šiandien žinomas kaip žymiausias XVI a. Vilniaus vaistininkas, kuris garsėjo savo turtais ir žiniomis. Koks neįprastas pasaulis slėpėsi už to meto vaistinių durų? Kokius vaistus kūrė vaistininkai ir kokius keisčiausius ingredientus jiems naudojo? Apie visa tai pasakojama animacijoje. Daugiau apie šią istoriją skaitykite čia.

 

Šis video pasakojimas originaliai publikuotas kaip Vilniaus universiteto projekto „Orbis Lituaniae“ dalis. Daugiau video pasakojimų apie Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės (LDK) istoriją, jos gyventojų kasdienybę, iššūkius ir atradimus rasite čia. Vilniaus Universiteto parengtai informacijai taikoma CC BY licencija.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.

Užsiprenumeruokite ir gaukite aktualiausius bei populiariausius straipsnius meno, kultūros ir laisvalaikio temomis tiesiai į savo el. pašto dėžutę!