Menas. Kultūra. Laisvalaikis
Publikuota: 2021 m. 31 kovo d. 16:01
Vilniaus istorijos: Vilniaus universiteto biblioteka

Ar žinojote, kad visos Vilniaus universiteto bibliotekos knygos kadaise tilpo į Pranciškaus Smuglevičiaus salę? Kodėl jos buvo prirakinamos prie skaityklų stalų ir netgi prakeikiamos? Kokią mistišką knygą atrado tuometinis universiteto rektorius? Apie visa tai pasakojama animacijoje. Daugiau skaitykite čia.

 

Šis video pasakojimas originaliai publikuotas kaip Vilniaus universiteto projekto „Orbis Lituaniae“ dalis. Daugiau video pasakojimų apie Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės (LDK) istoriją, jos gyventojų kasdienybę, iššūkius ir atradimus rasite čia. Vilniaus Universiteto parengtai informacijai taikoma CC BY licencija.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.

Užsiprenumeruokite ir gaukite aktualiausius bei populiariausius straipsnius meno, kultūros ir laisvalaikio temomis tiesiai į savo el. pašto dėžutę!