Menas. Kultūra. Laisvalaikis
Publikuota: 2021 m. 19 balandžio d. 16:57
Vilniaus istorijos: Zigmanto Vazos triumfo eisena Vilniuje

Po pergalių mūšiuose į Vilnių grįžęs Zigmantas Vaza miestiečių buvo pasitiktas išties audringai – iškilminga triumfo eisenos ceremonija truko visą dieną. Kokiais išskirtiniais būdais vilniečiai vienas kitą sveikino su pergale? Apie visa tai pasakojama animacijoje. Daugiau apie šį įstorinį įvykį skaitykite čia.

 

Šis video pasakojimas originaliai publikuotas kaip Vilniaus universiteto projekto „Orbis Lituaniae“ dalis. Daugiau video pasakojimų apie Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės (LDK) istoriją, jos gyventojų kasdienybę, iššūkius ir atradimus rasite čia. Vilniaus Universiteto parengtai informacijai taikoma CC BY licencija.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.

Užsiprenumeruokite ir gaukite aktualiausius bei populiariausius straipsnius meno, kultūros ir laisvalaikio temomis tiesiai į savo el. pašto dėžutę!